Nyhet fra Haugen-Gruppen: Vol au Vent fra Jos Poell!

01.09.2010

Med hele syv generasjoners erfaring, er Jos Poell en produsent med tradisjoner hva kvalitet angår. Historien går helt tilbake til 1772, i den nederlandske byen Wert. Startet opp som et lite bakeri, med butterdeigsprodukter som er en av spesialitetene, og er den dag i dag kjent for sin kvalitet verden over.
   

 

Meget anvendelige Vol au Vents i hendig storkjøkkenpakning!

Etter å ha spesialisert seg på produkter i forbrukerforpakning over lengre tid, lanserer Jos Poell nå et produkt spesialtilpasset storkjøkkenmarkedet. Små Vol au Vents er tørrvare pakket i hendig forpakning med lang holdbarhet. Varmes lett før bruk. Det er 96 Vol au Vents pr eske, hver og en av dem presentert i sitt eget lille rom i emballasjen. Dette sikrer at produktets kvalitet og form ikke reduseres under transport. Vol au Vents gir den perfekte base for en lang rekke serveringsmuligheter!

Kan fylles med fritt valg av for eksempel laks, oster, spekeskinke, pesto, soltørket tomat eller sopp.  Serveringsforslag: En spenstig variant på en meksikansk-inspirert rett: Fyll tre stk, en med salsa, en med guacamole og en med cheddar! For å ikke snakke om søtt fyll: Bær, krem eller sjokolade! Det naturlige valget til kanapeer eller fingermat, men passer også utmerket til tapasmenyen, eller som tilbehør til ulike lunsj- og middagsretter. Hva med en ostetallerken med Vol au Vents fylt med fikensyltetøy? Produktet innbyr mer enn noe annet til kreative løsninger!
 

  Produktnavn  Vol au Vent mini Jos Poell
  Forpakning  5x96 stk
  Varenummer HG  3822
  EPD-nr  2115129
  GTIN F-pak  8710759004403
 GTIN D-pak   8710759005370
  GTIN Pall   7036340010549

 

Produktet er tilgjengelig gjennom grossist fra og med 1. september.

Ga till Foodservice
Bestillingsliste er tom